| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.08.2017

Работнички го промовираше Погосјан

Она што „Македонски спорт“ го најави уште вчера, денеска стана и официјално. Ерменецот Вардан Погосјан стана „романтичар“

Вардан Погосјан (25) од Ерменија е новото засилување во таборот на Работнички. Откако вчера беше потпишан едногодишниот договор, Погосјан денеска беше и официјално промовиран. Инаку со Погосјан нападот на „романтичарите“ ќе биде далеку поквалитетен. Станува збор за репрезентативец на Ерменија и екс напаѓач на Пјуник.Датум: 05.08.2017, 13:27
Статијата е прочитана 824 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense