| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

28.11.2017

Треневски на клупата на Будуќност?

*Екс стратегот на Работнички е еден од најсериозните кандидати за тренер на најголемиот клуб во Црна Гора


Виктор Треневски има големи шанси да седне на клупата на Будуќност. Ова го пишуваат медиумите во Подгорица и истакнуваат дека екс стратегот на Работнички заедно со Душан Влаисављевиќ е тренерот со кого раководството на најголемиот клуб во Црна Гора преговара за преземање на тимот. Инаку Треневски веќе неколку недели има понуда од Искра од Даниловград.

 Датум: 28.11.2017, 16:09
Статијата е прочитана 904 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.04.2018
23.04.2018
23.04.2018
23.04.2018
23.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense