| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

19.04.2017

Во Битола без голови на полувреме, под Шара продолжи мечот

Мечот меѓу Пелистер и Брегалница по првите 45. минути е 0:0, додека во Тетово на дуелот Шкендија - Вардар натпреварот продолжи по 20 минутниот прекин

Во тек се реванш средбите од 1/2 финалето во Купот на Македонија. Во Битола на полувреме резултатот на средбата Пелистер - Брегалница е 0:0. Додека во Тетово каде играат Шкендија и Вардар натпреварот по 20 минутниот прекин продолжи.

 Датум: 19.04.2017, 16:58
Статијата е прочитана 1327 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense