| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.08.2017

ФФМ го официјализираше Реџепи за асистент на Ангеловски

На денешната седница на УО на ФФМ, одлучено е цените на билетите за мечот со Албанија во Струмица да бидат 200, 400 и 600 денари

Она што го најави „Македонски спорт“ утринава, предмалку УО на ФФМ и го официјализираше. Џенгис Реџепи и официјално ќе му биде асистент на Игор Ангеловски во стручниот штаб на нашата најдобра репрезентација.
Покрај другите одлуки, УО се реши да ги одреди и цените на билетите за мечот меѓу Македонија и Албанија, кој ќе се одигра на 5 септември во Струмица. Тие се од 200 до 600 денари.Датум: 24.08.2017, 15:15
Статијата е прочитана 1369 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense