| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

22.06.2017

Фљамуртари го промовира Усеини (ФОТО)

Играчот за врска од денеска е нов член на Фљамуртари. По Горан Силјановски, стратегот на клубот од Албанија, Шпетим Дуро донесе уште еден фудбалер од Македонија

 Датум: 22.06.2017, 16:58
Статијата е прочитана 2181 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense