| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.06.2017

Младата репрезентација на прв тренинг во Полска

Македонската младинска репрезентација во фудбал веќе е во Полска, каде што ќе настапи на Европското првенство

Во Гдиња, момците го направија првиот тренинг и ги имаат сите услови добро да се подготват за првиот настап на ЕП.
Како што е познато, отвараме против Шпанија веќе во сабота.
Датум: 12.06.2017, 22:24
Статијата е прочитана 2585 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense