| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

28.01.2018

Ренова и Јавор одиграа „нула“

Туку што заврши мечот во Охрид на кој немаше голови.

Тимот на Ренова предмалку одигра 0:0 на подготвителниот меч против српски Јавор. Мечот немаше многу возбудувања и шанси па заврши без да се затресаат мрежите.Датум: 28.01.2018, 16:29
Статијата е прочитана 596 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense