| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.10.2017

Бубања е тренер на колото

Кога ќе се победи шампионот тогаш секако дека и тренерот има големи заслуги, а тоа е стратегот на прилепчани Славољуб БубањаДатум: 25.10.2017, 10:51
Статијата е прочитана 871 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense