| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.06.2017

Македонија ќе има поддршка во Гдиња (ФОТО-ГАЛЕРИЈА)

Пред стартот на првиот меч на Македонија на едно ЕП во фудбал, нашата репрезентација ќе има мала, но гласна и важна поддршка од фановите


 Датум: 17.06.2017, 20:20
Статијата е прочитана 3863 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense