| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

27.06.2017

(ФОТО) Новото лого на Академија Пандев

 

*На фотографијата е новото лого на новиот прволигаш, кој нешто подоцна на прес конференција јавноста ќе ја запознае со сите новите во клубот од Струмица. Академија Пандев изгледа дека сака да работи по светски терк.

 Датум: 27.06.2017, 11:07
Статијата е прочитана 4976 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense