| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

19.03.2017

Милевски започна со „команда“ на новите надежи (ФОТО)

Селекторот на младата фудбалска репрезентација го одржа првиот тренинг со фудбалерите кои што треба да ги продолжат успесите на нашата селекција

Новата генерација на нашата фудбалска репрезентација до 21 година го одржа својот прв тренинг. Под палката на селекторот Боби Милевски, овие надежи пред себе ќе имаат макотрпна работа за да ги продолжат успесите на своите претходници. Првиот тест овие момци ќе го имаат за неколку дена, каде што ќе се соочат со своите врсници од Црна Гора.Датум: 19.03.2017, 13:55
Статијата е прочитана 4095 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense