| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.07.2017


Германецот Зиберт ќе суди Вардар - Копенхаген


Младиот 33 годишен Даниел Зиберт ќе ја дели правдата на мечот на Арената во Скопје

Германска судиска четворка е делегирана за мечот од 3.квалификациско коло во Лигата на Шампионите меѓу Вардар и Копенхаген, кој се игра во вторник на Арената во Скопје. Младиот Даниел Зиберт ќе биде главен, додека помошници ќе му бидат Јан Зидел, Ласе Козловски и Мартин Петерсен.Датум: 23.07.2017, 12:19
Статијата е прочитана 629 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense