| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.02.2017

Пелистер тренираше и под рефлектори (ФОТО)

Наџи Шенсои и помошникот Спасе Ристовски одржаа ноќен тренинг со фудбалерите на кои што ќе смета на утрешниот меч против Каисар

Битолчани во секој нареден ден се во се подобра форма и со нетрпение го очекуваат вториот дел од сезоната во домашното првенство. Како изгледаше тренингот под рефлектори видете на фотографиите подоле.

 Датум: 03.02.2017, 18:47
Статијата е прочитана 3595 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense