| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

29.01.2017

Пелистерци се „загреваа“ пред дуелот со Монтана (ФОТО)

Утринава фудбалерите на Пелистер го одработија тренингот во очекување на попладневниот дуел со Монтана кој почнува од 16 часот

Она што го вети тренерот на битолчани Наџи Шенсои, тоа и го остварува во Анталија. Иако неговите фудбалери денеска од 16 часот ги чека натпревар со Монтана, тој ги натера да одработат засилен тренинг.Датум: 29.01.2017, 13:48
Статијата е прочитана 2430 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense