| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

04.12.2017

Ставрев ќе им суди на Хапоел Бер Шева и Плзен

Мечот Е од Г групата во ЛЕ, а се игра в четврток во Бер Шева со почеток од 21:05 часот

Александар Ставрев, еден од нашите најдобри судии повторно ќе има евро обврски. Имено тој е делегиран да биде главен судија на мечот меѓу Хапоел Бер Шева и Викторија Плзен. Натпреварот е од 6. коло во групата Г во Лигата на Европа. Се игра во Бер Шева в четврток, а почнува во 21:05 часот. Помошници на Ставрев ќе му бидат Марјан Кировски, Дејан Костадинов, Димитар Мечкаровски, Дејан Јакимовски и Гоце Петрески.Датум: 04.12.2017, 10:36
Статијата е прочитана 507 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.04.2018
23.04.2018
23.04.2018
23.04.2018
23.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense