| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.06.2017

Среќен роденден селекторе

Нашите репрезентативци му го честитаа роденденот на селекторот кој вчера наполни 41 година

Одлична атмосфера владее во редовите на нашата фудбалска репрезентација. Тоа може да се констатира по фотографијата на која репрезентативците му го честитаат роденденот на селекторот Игор Ангеловскикој вчера наполни 41 година. Од редакцијата на „Македонски спорт“ исто така му посакуваме среќен роденден, многу успеси како и победи над Турција и Шпанија.Датум: 03.06.2017, 13:07
Статијата е прочитана 2319 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense