| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.02.2017

Како ЦСКА ја „тресеше“ Шкендија (ВИДЕО)

Бугарскиот тим после негативата, му даде дури осум голови на нашиот вицепрвак

ЦСКА Софија вчера ја совлада Шкендија со неверојатни 8:1. Неверојатно, но еден од претедентите за титулата во Македонија, го доживеа најголемиот пораз на македонска екипа на овие зимски подготовки. И после водството, Шкендија само во првиотдел го сврте натпреварот и беше 6:1, а до крајот постигна уште два.

Еве го видеото од сите голови вчера од Софија:

 Датум: 12.02.2017, 10:41
Статијата е прочитана 4313 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense