| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

27.07.2017

(ФОТО) Шкендија во лов на нова европска победа

*Во супер атмосфера тетовци синоќа го одработија последниот тренинг на стадионот „ЛФФ“ во Вилнус, каде попладнево од 18:30 часот се среќаваат со Тракаи во рамките на првиот меч од 3. квалификациско коло во ЛЕДатум: 27.07.2017, 11:11
Статијата е прочитана 610 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense