| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

09.04.2017

ГОЛЧИШТЕ НА БАРСЕГЈАН (ВИДЕО)

Тигран Барсегјан постигна неверојатен гол од половината на теренот за водство од 3:0 на Вардар против Пелистер.

 Ерменскиот фудбалер во завршницата од првиот дел практично од клупата на Пелистер го совлада Пашовски кој беше излезен.Датум: 09.04.2017, 17:17
Статијата е прочитана 3128 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense