| контакт | маркетинг

16.07.2017

Билја се избрука пред навивачите на Милан (ВИДЕО)

Аргентинецот Лукас Билја беше толку возбуден од пречекот во Милано што се збуни при фотографирањето со тифозите на Милан

Форца Лацио“ му излета на Билја додека даваше автограм од автомобилот, а потоа се исправи: „Форца Милан! Форца Милан!“. И Билја е човек, а секој човек може да погреши нели?

ВИДЕОТО ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ОВДЕДатум: 16.07.2017, 13:56
Статијата е прочитана 4696 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense