| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

31.01.2018

Победа го врати Тофилоски

Новото раководството на прилепскиот прволигаш успеа да го врати искусниот голман Дарко Тофилоски


Дарко Тофилоски по долго време се врати во Победа. Очигледно е дека новото раководство на прилепскиот прволигаш не се шегува и настојува по секоја цена да го консолидира тимот со цел стратегот Славољуб Бубања да има тим кој што може да обезбеди опстанок во пролетниот дел.Датум: 31.01.2018, 13:33
Статијата е прочитана 699 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense