| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.07.2017

(ФОТО ВЕСТ) Елмас пристигна во Истанбул и даваше изјави

Пред околу еден час, Елиф Елмас пристистигна во Истанбул, каде утре, откако ќе ги мине лекарските прегледи ќе стави потпис на петгодишниот договор со гигантот Фенербахче.

На аеродромот во градот на Босфорот тој беше пречекан од неколку ТВ куќи. Нашиот фудбалски дијамант ги даде своите први изјави како играч на Фенер.Датум: 17.07.2017, 00:13
Статијата е прочитана 6840 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.10.2017
17.10.2017
17.10.2017
17.10.2017
17.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense