| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.06.2017

(ФОТО) Бабунски со специјални копачки на ЕП во Полска

Давид Бабунски ги промовираше своите нови копачки со кои ќе игра на Европското првенство


Посебна едиција на „NIKE“ копачки за Давид Бабунски. Тој предмалку ги промовираше копачките со кои ќе игра на претстојното ЕВРО. Се надеваме дека ќе му донесат среќа.Датум: 12.06.2017, 11:30
Статијата е прочитана 3106 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense