| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

01.08.2017

Грнчаров: Мора да нападнеме!

Вардар утре во Копенхаген ќе ја „брани“ предноста од 1:0 од првиот натпревар против данскиот тим, меѓутоа капитенот Бобан Грнчаров вели дека „црвено-црните“ мораат да нападнат

Интервјуата со Грнчаров и со Бобан Николов се преземени од ФК Вардар.Датум: 01.08.2017, 20:54
Статијата е прочитана 1025 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense