| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.07.2017

Спектаклот во Тетово низ фотографии

Шкендија го победи Вардар со 2:0 и затоа голема беше радоста вчера на Градскиот стадион под Шара. Околу 10.000 гледачи присуствуваа на спектакл за наши услови
Датум: 13.08.2017, 12:45
Статијата е прочитана 3228 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense