| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

04.06.2017

Репрезентативците полудеа од радост по успехот на Вардар

Голема радост во таборот на нашата фудбалска репрезентација, која експлодира по успехот на ракометарите на Вардар

Вечерва сите се Вардар. Вечерва цела Македонија ја прославува шампионската круна на нашите ракометни херои. Голема радост имаше во таборот на нашата фудбалска репрезентација која се подготвува за утрешниот дуел со Турција. Радост која експлодира во еуфорија по голот на Чупиќ. Селекторот Ангеловски, капитенот Пандев, Несторовски, Тричковски, Стјепановиќ и др. и тоа како му се израдуваа на овој голем успех на Вардар.

 Датум: 04.06.2017, 20:58
Статијата е прочитана 11440 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense