| контакт | маркетинг
01.10.2014
Нема веќе никакви сомнежи. Доколку не дојде до евентуална повреда во овие два меча, Адеми во понеделник стигнува во Македонија. За нашиот весник потврди дека доаѓа и со нетрпение го очекува дебито за „рисовите“
01.10.2014
Горан Пандев и неговиот тим Галатасарај денеска ќе се обидат во нивниот втор меч од годинешното издание на Лигата на шампиони да го изненадат големиот Арсенал во Лондон
01.10.2014
„Мораме да бидеме задоволни од резултатите, но треба да се стремиме тие да бидат уште подобри“, вели Кознику
01.10.2014
„Не бевме убедливи, особено во вториот дел, меѓутоа не може секогаш да се игра добро. Но добро е што на крајот успеавме да победиме“, рече Никола Глигоров
30.09.2014
„Мене ми е најтешко. Не сакам да бидам разбран погрешно, но ова е најдоброто решение. Секогаш ќе бидам тука за репрезентацијата, не се откажувам“, ни изјави Тричковски
НАЈНОВИ ВЕСТИ
01.10.2014
01.10.2014
01.10.2014
01.10.2014
01.10.2014
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. ALL RIGHTS RESERVED
DEVELOPED BY Nextsense