| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

20.02.2017

Седлоски и Брдариќ се видоа денеска

Тренерите на Вардар и Шкендија учествуваат на семинарот на тренери кој се одржува во моментов во хотелот „Александар Палас“ во Скопје

Тренерска средба пред неделното супер дерби меѓу Вардар и Шкендија. Гоце Седлоски и Томас Брдариќ денеска имаа средба во хотелот „Александар Палас“, каде во моментов се одржува семинар на тренери на кој учествуваат тренерите од нашата Прва лига но и од останатите категории.

 Датум: 20.02.2017, 14:39
Статијата е прочитана 3595 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense