| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

04.12.2017

Работнички од 22 јануари ќе се подготвува во Анталија

Базата и овојпат ќе биде хотелот „Миркл Ресорт“, каде што „романтичарите“ ќе се подготвуваат десет денови

Работнички по 13 пат, дел од своите зимски подготовки ќе ги одработи во Анталија. „Романтичарите“ во хотелот „Миркл Ресорт“ ќе се подготвуваат од 22 јануари до 2 февруари, а ќе одиграат најмалку и четири пријателски средби. Инаку Работнички веќе трета зима по ред престојува во овој хотел, очигледно дека „романтичарите“ го бендисаа и во целост им одговара.Датум: 04.12.2017, 15:25
Статијата е прочитана 1449 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense