| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

26.06.2017

Од денеска и прилепчани во „погон“

Победа стартува со подготовките

Прилепска Победа од денес ги стартува летните овогодинешни подготовки. Прозивката е закажана за 16:00 часот во клубските простории, а првиот тренинг ќе се одржи на стадионот во Могила. На првиот тренинг ќе се појави засега единственото засилување летово, искусниот Борче Маневски, а првата екипа ќе биде надополнета со неколку играчи од младинската школа.Датум: 26.06.2017, 11:07
Статијата е прочитана 1812 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense