| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.07.2017

(ФОТО) Три евро пехари, сите се тука во Скопје


По повод мега настанот на 8 август и Супер Купот на УЕФА, моментално во Скопје и тоа во просториите на ФФМ се трите евро пехари. И тоа оној од Лигата на Шампионите, Лигата на Европа и Супер Купот на УЕФА
Датум: 12.07.2017, 11:55
Статијата е прочитана 1162 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense