| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.01.2018

Милевски ги посети чаирчани

После Вардар, селекторот во Анталија го гледаше и Шкупи

Селекторот на младинската репрезентација на Македонија, Благоја Милевски, денеска го гледаше натпреварот помеѓу Шкупи и азербејџански Карабах, кој заврши со 0:0, а се играше во турскиот град Анталија. Шкупи е вториот клуб кој беше посетен и гледан од Милевски во Анталија, откако селекторот претходно ги посети и вардарци за време на престојот таму.Датум: 25.01.2018, 18:57
Статијата е прочитана 1062 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense