| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.01.2018

Багашовски потпиша за шампионот на Косово

Сега веќе екс стоперот на Беласица е нов фудбалер на Трепча

Александар Багашовски е нов член на Трепча, на шампионот на Косово. Сега веќе екс стоперот на Беласица, стави потпис на договорот со овој тим и веднаш почна со тренинзи.Датум: 12.01.2018, 10:12
Статијата е прочитана 2910 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense