| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.07.2017

(ФОТО) Како Вардар го „решава“ Копенхаген


Триумф од 1:0 на Вардар над Копенхаген, резултат кој дава надеж дека нашиот првак ќе може да се пласира во плејофот во ЛШ. Низ фотографии ви ја доловуваме атмосферата вечерва на АренатаДатум: 25.07.2017, 22:46
Статијата е прочитана 3100 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense