| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.02.2017

Ремито на „Академците“ со Караганди (ВИДЕО)

Македонскиот второлигаш Академија Пандев одигра 1:1 на пријателски меч со казахстанскиот Шахтјор Караганди

„Академците“ израмнија откако имаа рана негатива преку Балдовалиев.

 Датум: 12.02.2017, 20:27
Статијата е прочитана 1425 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense