| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

06.09.2017

Шпанските мега-ѕвезди повторно во Скопје (ФОТО-ГАЛЕРИЈА)

Шпанските фудбалски ѕвезди пристигнаа во македонската престолнина пред неделниот квалификациски дуел за СП 2018 во Русија

Ѕвездите на Реал Мадрид, Барселона, Челзи повторно ќе сакаат да си заминат со цел плен во недела за да го обезбедат првото место во нашата група.

 Датум: 09.06.2017, 22:59
Статијата е прочитана 5577 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense