| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.03.2017

Адеми: Правда е правда. Им благодарам на сите

Откако ја дозна веста од Лозана, се огласи и самиот Аријан Адеми


Секако дека големо е задоволството кај самиот Аријан Адеми. Откако ја дозна веста од Лозана тој на својот фејсбук напиша...
„Правда е правда. Им благодарам на сите“.Датум: 24.03.2017, 21:58
Статијата е прочитана 4593 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense