| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

30.05.2017

Милевски го објави списокот за ЕВРО 2017 во Полска

Во моментов се 17 на број, но ќе биде дополнет со шестмина кои се од новата генерација

Без никакви изнедувања на списокот на Благоја Милевски за настапот на нашата млада репрезентација на ЕВРО 2017 година во Полска. На него, селекторот го објави предмалку, има 17 имиња, останатите шестмина ќе бидат земени од списокот на новата генерација.

 


 Датум: 30.05.2017, 12:18
Статијата е прочитана 6244 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense