| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

09.01.2018

(ФОТО) Шампионот ја почна 2018 година

Вардар со новаците и предводени од тренерот Чеде Јаневски, денеска ги стартуваше подготовките. Вардарци велат дека целта е двојната круна


 Датум: 09.01.2018, 13:00
Статијата е прочитана 871 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense