| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

06.04.2017

Тажните лица на Челиковиќ и Бејтулаи (ФОТО)

На завчерашниот меч гостите од Тетово, дел од раководството, потоа играчите кои не беа во записникот, но и оние кои бее повредени и суспендирани, беа на северната трибина

Во текот на целиот меч евидентна беше нервозата кај нив која на крај премина во тага од како го слушнаа резултатот од мечот меѓу Ренова и Вардар и секако кога на крајот видоа дека Шкендија загуби од Работнички. Сепак најтажни беа Иван Челиковиќ и Егзон Бејтулаи.Датум: 06.04.2017, 21:02
Статијата е прочитана 4793 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense