| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

29.06.2017

Раководствата на Работнички и Тре Пене на заеднички ручек (ФОТО)

Директорот на „романтичарите“ Иван Поповски и генералниот секретар Ненад Монев, разменија искуства со првите луѓе на тимот од Сан Марино. Вечерва во 20:30 часот на стадионот “Серавале“ Работнички му гостува на Тре Пене


 Датум: 29.06.2017, 15:29
Статијата е прочитана 2356 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense