| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

19.07.2017


(ФОТО)

Работнички тренираше на „Трактор“ стадионот во Минск

*Попладнево момците на тренерот Виктор Треневски, на стадионот со малку чудно име, го одработија тренингот во пресрет на утрешниот реванш меч од 2.квалификациско коло во Лигата на Европа против Динамо Минск
Датум: 19.07.2017, 18:53
Статијата е прочитана 1433 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense