| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.12.2017

ФОТО: Еднаш Вардар, засекогаш Вардар

Четири бразилски интернационалци кои во минатото беа дел од Вардар, повторно облекоа „црвено-црн“ дрес

Вандаир, Брага, Деилсон и Зе Карлос, во минатото беа дел од Вардар. Тие после долги години повторно се „споија“ и повторно облекоа „црвено-црн“ дрес со логото на клубот. Еве како изгледа тоа низ фотографија:Датум: 24.12.2017, 12:52
Статијата е прочитана 2709 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense