| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.02.2017


Шкендија на 11 февруари ќе и гостува на ЦСКА


Тетовци „генералката“ во пресрет на пролетниот дел ќе ја имаат во Софија, каде што ќе ги одмерат силите со еден од најдобрите бугарски клубови


По Вардар и Пелистер, и Шкендија ќе и гостува на ЦСКА. На 11 февруари (сабота), нашиот вицепрвак гостува во Софија каде ќе ги одмери силите со „армејците“. За овој натпревар наголемо се пишува во медимите кај нашиот ситочен сосед но и на клупскиот сајт на ЦСКА.Датум: 03.02.2017, 13:32
Статијата е прочитана 2367 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense