| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

31.08.2017


Шкупи „удри“ во Челик

Пораз на чаирчани на попладневниот меч во Анталија против босанскиот тим на Челик

Екипата на Шкупи предмалку го заврши пријателскиот меч против босанскиот тим на Челик. Забележан е пораз од 2:0, во меч во кој противникот дојде во водство од пенал во првото полувреме, а во продолжението само го зголеми водството. Шкупи паок од друга страна имаше свои моменти на овој меч но не ги искористи.

 

 Датум: 31.01.2018, 19:08
Статијата е прочитана 869 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense