| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

07.04.2017

Тим на 25. коло според „Македонски спорт“

Душко Трајчевски е играчот на 25. коло во изборот на „Македонски спорт“. Капитенот на Работнички го постигна единствениот гол на дуелот против Шкендија за голема победа на својот тим.Датум: 07.04.2017, 10:47
Статијата е прочитана 909 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense