| контакт | маркетинг

09.11.2017

(ФОТО) Норвешко, те чекаме

И покрај големиот број на откази, повреди и отсуства, атмосферата во нашиот репрезентативен табор е победничка во пресрет на саботниот меч со селекцијата од северот на Европа. Селекторот Ангеловски, капитенот Пандев и останатите, веруваат во нова победа
Датум: 09.11.2017, 10:33
Статијата е прочитана 2300 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.11.2017
22.11.2017
22.11.2017
22.11.2017
22.11.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense