| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.07.2017

Шкендија го одработи тренингот во Кишињев (ФОТО +ВИДЕО)

Попладнево тетовските „црвено - црни“ го одработија официјалниот тренинг на стадионот во Кишињев каде утре со почеток од 16 часот ќе ги одмерат силите со Дачија

 Датум: 05.07.2017, 19:53
Статијата е прочитана 1836 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense