| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

20.12.2017

Очекувано: Хасани најдобар играч, Османи најдобар тренер

Според бројките и статистиката, „Македонски спорт“ смета дека Ферхан Хасани од Шкендија е играчот на есенскиот дел, додека стратегот на есенскиот првак Ќатип Османи е најдобриот тренер 
Датум: 20.12.2017, 11:20
Статијата е прочитана 901 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense