| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

14.09.2017


(ФОТО) Вардар ова не го заслужи! Максимални 15.000 гледачи на Арената

Гледачите и фудбалската публика во Македонија паднаа на испитот. Непосредно пред стартот на мечот во ЛЕ меѓу Вардар и Зенит, само максимални 15.000 гледачи на трибините на „Филип Втори“. Ова Вардар не го заслужи. Повеќе гледачи имаше на дуелите со Фенербахче и Копенхаген.
Датум: 14.09.2017, 21:04
Статијата е прочитана 5188 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense